28/07/2023
Стефаній Мартиненко

Як продавати товари для дітей на AMAZON? Практичні рекомендації для бізнесу

У цій статті ми хочемо поговорити про особливу нішу, яка характеризується колосальним попитом і грошовими оборотами, що постійно зростають, практично не схильна до сезонності і буде актуальна завжди. Здогадалися?

Так, йдеться про дитячі товари. Давайте розберемося, наскільки вигідно продавати їх через Амазон. Товари для дітей або для дорослих — де підприємець-початківець зможе заробити більше? Почнемо із базових питань.

Чи є продаж дитячих товарів привабливим бізнесом?

Безперечно. Існує не так багато категорій, де люди стабільно витрачають великі суми, маючи навіть мінімальний достаток. Насамперед це, звісно, закриття основних потреб — їжа, гігієна, тощо. Особливий плюс ніші дитячих товарів у тому, що вони є не лише базовими для маленького члена сім’ї (тобто необхідні всім і завжди), а й ще емоційними з позиції батьків. А все, що купується через емоції, легко продати, знаючи правильні важелі впливу.

Серед інших безперечних плюсів дитячої ніші зазначимо:

 • зрозумілі проблеми цільової аудиторії, за якими легко побудувати маркетингову кампанію;
 • платоспроможність аудиторії (який би не був достаток сім’ї, люди завжди виділять гроші на дитину);
 • стабільний попит (потреба в іграшках не падає навіть під час світових криз);
 • відсутність сезонності як явища, але збільшення продажів у святкові періоди.

Звичайно, така «солодка» категорія приваблює багатьох продавців, тому новачкові потрібно бути готовим до високої конкуренції. Також одразу розраховуйте, що знайти унікальний товар для дітей – завдання із великою зірочкою. Ну і третій аспект – високі вимоги Амазон до дитячої продукції. Будьте готові до постійних перевірок, а також особливої уваги до документації (готуйте сертифікати якості та безпеки).

Обираємо товар для продажу на Amazon: одяг для дітей, іграшки та інші категорії

Для того, щоб визначитися, з яким продуктом виходити на платформу, розглянемо всі можливі варіанти. Дитяча ніша на Амазон (розділ Bebe) поділена на такі складові:

 • активність та розваги;
 • спальня (відеоняні, меблі, постіль, освітлення);
 • товари для сповивання;
 • коляски та аксесуари до них;
 • автокрісла та аксесуари;
 • гігієна та догляд;
 • грудне годування;
 • горщики та стільці;
 • одяг для вагітних;
 • одяг та взуття для новонароджених;
 • безпека.

Окремо винесені розділи «Мода для хлопчиків», «Мода для дівчаток» та «Іграшки та ігри». Будьте уважні, коли заповнюєте листинг та обираєте категорію. Враховуйте вік, для якого призначено товар, щоб не втратити частину потенційної цільової аудиторії.

Якщо ж говорити з позиції затребуваності на Амазон, дитячий одяг (власне, як і дорослий) завжди матиме попит. Однак важливо враховувати деякі купівельні фактори, щоб робити більші обсяги продажів та побудувати позиціонування.

Оскільки більшість товарів купують жінки, важливо зрозуміти їх мотиви. Продаючи одяг на кожен день, робіть акцент на якості (кожна мама/бабуся/хрещена хоче одягти малюка в найкраще, натуральне, екологічне та м’яке). А от якщо це святкові костюми, то ставка вже на емоції: наприклад, завжди актуальні Family Look (однакові комплекти мама + дочка). Емоції можна посилити, використовуючи якісну графіку та додаючи світлини одягу на малюках, на яких вони посміхаються.

Щодо іграшок, то в цій ніші важливо уважно стежити за трендами. Щойно виходить новий мультфільм, ринок швидко насичується різними товарами із зображенням головного героя. З не схильних до цих хвиль продуктів можна відзначити хіба що іграшки розвиваючого типу.

Висновок: ніша дитячих товарів на Амазон прибуткова, перспективна та актуальна. Але щоб досягти у ній комерційного успіху, важливо правильно побудувати позиціонування та відгалуження від конкурентів.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация