21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Просування на Amazon

Послуга “Запуск рекламних кампаній на Amazon PPC” від компанії Nexus

Налаштував → оплатив → PROFIT!

Так у спрощеному варіанті виглядає реклама на Amazon Sponsored Product Ads.

Це чудовий спосіб отримати миттєві результати, до якого вдаються як новачки, які бажають отримати перші продажі, так і досвідчені продавці, яким необхідно збільшити охоплення аудиторії.

Sponsored Product Ads працює за моделлю PPC (pay-per-click) – тобто ви не платите за те, що потенційний покупець просто побачив картинку. Ваш бюджет витрачається тільки в тому випадку, якщо відбулася дія – клік по оголошенню, яке приведе людину на сторінку товару.

Скільки коштує реклама на Амазон і чому варто використовувати цей метод?

Головна причина – привернути увагу аудиторії на початкових етапах становлення бізнесу й отримати замовлення з перших днів виходу на маркетплейс (що практично неможливо зробити органічним шляхом).

Більше уваги = перші продажі → отримання відгуків → додавання товарів у вішлисти → збільшення рейтингу продавця.

Таким чином, PPC реклама на Амазон благотворно впливає і на органічні показники, які дадуть вам змогу отримувати покупців із пошукової системи Amazon.

НЕ використовувати рекламу Sponsored Product Ads ми радимо тільки в одному випадку: якщо ваші товари вже входять у ТОП видачі на маркетплейсі. Що ж стосується вартості, то вона дуже гнучко коригується під ваш бюджет. Можемо стартувати з мінімальних сум.

Що входить у послугу “Запуск рекламних кампаній на Amazon PPC”

 1. Формування SMART-цілей – вимірних конкретних результатів. Метою РК може бути: залучення перших покупців, підвищення середнього чека, зниження вартості залученого клієнта тощо.
 2. Прогноз рекламних бюджетів у вашій ніші (виходячи з гео/категорії/конкуренції/цілей тощо), термінів РК і очікуваних результатів.
 3. Створення рекламної концепції та стратегії. Визначаємося з моделлю Амазон РРС: це може бути робота за “плоскою” (фіксованою) або конкурентною ставкою. В останньому випадку – обираємо оптимальну модель призначення ставок*. Також працюємо над маркетинговою складовою: наприклад, іноді є сенс знизити ціни для отримання перших продажів і підвищення лояльності клієнтів.
 4. Підготовка тестової РК (створення макетів). Запуск з подальшим аналізом і оптимізацією.
 5. Ведення основної компанії та звітність за результатами.

Насправді, в рекламному кабінеті Amazon дуже багато додаткових гнучких налаштувань. Ми не бачимо сенсу розповідати про всі нюанси в цьому тексті. Якщо вам цікаво заглибитися в тему, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером для отримання консультації щодо послуги.

Що ви отримуєте?

Ви отримуєте PROFIT (виражений у продажах) з перших днів запуску рекламної кампанії.

За допомогою Sponsored Product Ads Amazon ми також впливаємо на впізнаваність бренду, рейтинг магазину на маркетплейсі та органічну відвідуваність.

Порада! Якщо ви хочете домогтися стійких результатів з просування товару, не варто відмовлятися від платної реклами після перших успішних запусків. Секрет успішних підприємців на Amazon завжди виглядає так:

Контекстна реклама Амазон + SEO = $$$

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Консультацiя

  Консультация