04/07/2024
Стефаній Мартиненко

Email marketing

Послуга “Email marketing” від Nexus

Думаєте, що Twitter і Facebook – хороші канали для залучення нових клієнтів? А чи знаєте ви, що існує інструмент у 40 разів ефективніший. *

Це email marketing.
* дослідження з сайту McKinsey & Company

Незважаючи на тотальну популярність соціальних мереж і месенджерів, старі добрі “листи клієнтам” не просто не втрачають в ефективності, а навіть нарощують свою значимість. Завдяки настільки простому і відносно дешевому інструменту, ви можете закрити великий пул завдань:

 • залучити нових потенційних покупців через “холодні” розсилки або за допомогою корисного контенту, яким користувачі поділяться з друзями;
 • підвищити лояльність наявних клієнтів, завдяки встановленню з ними дружніх відносин;
 • значно збільшити обсяги продажів, використовуючи листи, що продають, з рекламою акцій, знижок і спецпропозицій;
 • збільшити середній чек, використовуючи техніку крос-продажів;
 • закрити покинуті кошики і повернути клієнтів, що пішли.

Крім цього, email-маркетинг дає змогу знизити навантаження на відділ технічної та клієнтської підтримки, якщо ви використовуватимете транзакційні листи (це повідомлення, які клієнт отримує під час реєстрації на сайті або вчинення будь-яких інших дій. Вони заздалегідь закривають можливі користувацькі питання і проблеми).

Але крім “широкого спектра дії” є й інша неймовірна перевага, яку має email маркетинг – ціна. Адже організувати розсилку по базі в кілька разів дешевше, ніж закупити рекламу. А підвищити трафік на сайт через переходи за посиланнями з листів вигідніше, ніж замовити SEO-просування. Результати ж співмірні (хоча це не “панацея”, яка спрацює в 100% випадків, і ми рекомендуємо задіяти всі Digital-інструменти для досягнення максимального результату з просування вашого бізнесу).

Що входить у послугу “Email-маркетинг”

Результат будь-якої роботи має бути чітким, досяжним і вимірним. Тому, починаючи email-маркетинг з нуля, ми завжди прописуємо цілі. Потім, після аналізу поточного стану справ, приступаємо до реалізації:

1. Створення стратегії: визначення виду листів (рекламні, транзакційні, інформаційні), періодичності розсилки (раз на тиждень/ щовівторка та щочетверга, рідше або частіше), часу отримання.

2. Написання текстів за темами і цілями стратегії, створення заголовків, що чіпляють, завдяки яким користувачі захочуть відкрити лист.

3. Графічне оформлення: додавання картинок, графіків, клікабельних кнопок тощо.

4. Тестування – розсилка по невеликому сегменту бази для перевірки ефективності.

5. Автоматизація – налаштування транзакційних листів, створення сегментів бази (наприклад, якщо ви хочете, щоб клієнти отримували персональні пропозиції на їхній День Народження) тощо.

Що ви отримуєте в результаті?

Завдяки правильній стратегії взаємодії з наявними та новими клієнтами, ви в рази збільшите показники продажів, впізнаваність бренду, лояльність аудиторії, трафік на сайт. А також скоротите цикл покупки і автоматизуєте рутинні завдання.

Ми не знаємо жодної ніші або ситуації, коли було б недоцільно використовувати email маркетинг. Замовити послугу ви можете за формою нижче. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити ваші бізнес-цілі та знайти комплексне рішення.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация