Лістинг

Послуга “Лістинг: написання тексту, підбір ключових слів, оптимізація лістингу” від компанії Nexus

Щоб розібратися, наскільки важливий лістинг на Амазон, дозвольте поставити вам одне цікаве запитання.

Як давно ви відвідували п’яту сторінку пошукової видачі Google?

Мабуть, ніколи. Адже навіщо витрачати час на довгі пошуки, якщо все необхідне зазвичай представлено на перших рядках?

Можливо, зрідка ви заглянете на другу сторінку видачі, наполегливо шукаючи. Але ніяк не далі.

Але ж там, за “межею” теж є сайти, які щось продають/рекламують/про щось інформують.

Ця ж система працює на майданчику Amazon. Якщо потенційний клієнт не знайде ваш товар у ТОП видачі, то, вважайте, ви втратили клієнта і свій прибуток. Усім магазинам, як початківцям, що починають діяльність на майданчику, так і тим, що існують уже тривалий час, необхідне пошукове просування (SEO).

Інший важливий критерій, за яким ваш покупець ухвалюватиме рішення, – це опис товару. Він має привернути увагу і продати через розкриття конкурентних переваг і особливостей товару.

Коротка довідка щодо Amazon-лістингу

Лістинг на Amazon – це фактично створення картки товару. Тобто, надання детальної текстової та графічної інформації про продукт.

Через тексти, які містить лістинг Амазон, здійснюється SEO-просування – виведення товару на перші місця в пошуковій видачі майданчика. Для цього тексти наповнюються ключовими словами – запитами користувача. Наприклад, “шампунь для жирного волосся” або “кухонний рушник із вишивкою”.

Якщо ваш товар унікальний (ви працюєте за моделлю Private label), вам необхідно самостійно створити і заповнити лістинг. Якщо ж ви продаєте щось, що вже присутнє на майданчику, вам доведеться приєднатися до чужого лістингу, оскільки дублювати їх суворо заборонено.

Що ми пропонуємо?

Фахівці Nexus виконають весь комплекс робіт, спрямований на поліпшення позицій товару на сайті Amazon і в результатах видачі пошукових систем. За допомогою грамотного підходу до SEO, ми безпосередньо впливаємо на збільшення відвідуваності вашого магазину і на його показники продажів.

Щоб створити лістинг на Амазон для вашого товару, ми задіємо щонайменше 3-х фахівців:

1. Копірайтера – людину, яка створює текстову частину контенту. Ми працюємо виключно з фахівцями рівня native speaker (народженими і тими, хто проживає в Америці). Тобто ви можете бути впевнені в якості контенту: це буде текст, що продає, із заголовком, що чіпляє, який враховує мовні нюанси, яких не знають іноземці.

2. SEO-фахівця – людину, яка наповнить ваш лістинг ключовими словами і допоможе йому зайняти ТОП-позиції в пошуковій видачі Amazon.

3. Менеджера, який контролюватиме виконання процесу та звітуватиме вам про результати.

Що входить у послугу “Лістинг”

Уявімо ситуацію: ви торгуєте шампунем, у складі якого є кокосова олія. І ось до вас із пошуку приходить клієнт, який шукає товар за запитом “кокосова олія”. Але побачивши продукт, закриває сторінку і йде. Адже він шукав альтернативну олію для приготування їжі, а не шампунь. Цей той випадок, коли ключ виявився нерелевантним. Ви отримали відмову (клієнт пішов), що не дуже добре позначається на просуванні. Якщо таких відмов буде багато, система вважатиме ваш товар не цікавим і не стане його піднімати в ТОП.

Таких нюансів, як і правил, існує дійсно багато. Тому, якщо ви не хочете приректи свій магазин на провал, підбір ключів і створення тексту варто довірити професіоналам.

Ми виконаємо весь комплекс робіт:

  • аналіз ключових слів і лістингу конкурентів;
  • складання семантичного ядра для всього магазину і окремих ключових слів під кожну товарну картку;
  • сортування релевантних ключів, які допоможуть знизити кількість відмов;
  • створення оригінального тексту, який містить заголовок, що чіпляє, грамотний опис товару (description) і булліти (список переваг).

Що ви отримуєте?

За фактом, ви отримуєте розкрутку конкретних товарів і вашого магазину в цілому. Ваші пропозиції прикрасять перші позиції пошуку Amazon. І це відбуватиметься органічно (без закупівлі реклами).

Важливо! Для ефективного просування недостатньо раз написати текст за ключовими словами. Роботи з SEO мають бути комплексними та постійними. Тільки такий підхід принесе вам успіх, впізнаваність і збільшення прибутку в довгостроковій перспективі.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

コンサルテーション

私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

Персональна консультація:
“Як заробляти на Амазон від 3000$”

дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
отримаєте покроковий бізнес-план

Звичайна ціна консультації

150$

Для тих, хто побачив це повідомлення

Безкоштовно

Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

Консультацiя

Консультация