06/06/2023
Стефаній Мартиненко

HELIUM 10: нові функції для продажу на Amazon у 2023 році

Дослідження, оптимізація та шпигунство.

Тестуємо, що підготував для своїх користувачів новий Helium 10 (2023).

Але для старту трохи вступної інформації для тих, хто тільки входить до ніші e-commerce і ще не знайомий з програмним забезпеченням та інструментарієм.

Що таке Гелій 10?

Helium 10 — інструмент для торгівлі на Amazon, призначений для оптимізації продажів та управління бізнесом. Він може використовуватись як новачками, так і досвідченими продавцями, які хочуть покращити свої результати.

З’явився на ринку в 2015 році як інструмент для покращення лістингу і згодом перетворився на Helium 10 — найповніше програмне рішення для продажів на Amazon на ринку. За даними авторів, їх сервіс використовують понад 2 мільйони продавців у всьому світі.

Огляд Helium 10 (2023)

Основні можливості:

 1. Пошук висококонвертованих ключових слів: Helium 10 надає інструменти для пошуку найбільш ефективних та релевантних ключів, які допоможуть збільшити трафік на ваш лістинг.
 2. «Шпигунство» за конкурентами: ви зможете відстежувати дії конкурентів, динаміку їх цін, рейтинги та вживати заходів для покращення свого бізнесу на Amazon.
 3. Управління лістингами: Helium 10 допомагає керувати лістингами продуктів на Amazon, що дозволяє швидко та ефективно оновлювати інформацію про продукти.
 4. Автоматизація процесів: програма дозволяє автоматизувати багато процесів, що заощаджує час і гроші і дозволяє зосередитися на найважливіших завданнях.
 5. Збільшення продажів та прибутку. Використання Helium 10 допомагає збільшити продажі на Amazon, що робить цю програму необхідним інструментом для будь-якого бізнесу на цій платформі.

Коментар експерта: «По суті, «амазоннику» одного Хеліуму буде достатньо для того, щоб знайти товар, зробити аналітику, підібрати ключі для SEO, PPC та загалом контролювати всі процеси»

Нові функції Helium 10 в 2023

На наш суб’єктивний погляд, однією з досить помітних нових функцій стало використання штучного інтелекту в Listing Builder.

Використовуючи релевантні ключові слова та характеристики продукту, Listing Builder автоматично генерує заголовок, маркери та опис продукту. При цьому користувач може вибрати тон тексту під свою цільову аудиторію і нішу. Це схоже на можливості ChatGPT, але вже інтегрованого у новий інструмент Helium 10.

Друге покращення, яке ми хочемо відзначити – підвищення точності візуалізації даних у Market Tracker 360 завдяки інтеграції Precision+.

Самі творці називають це «революційним інструментом для продавців», який допоможе відслідковувати та розуміти зміни у конкурентному середовищі та приймати обґрунтовані рішення.

Не можна не відзначити появу Insights Dashboard – інформаційних панелей для централізації даних, ідей та дій. Поки що ця функція знаходиться в стадії beta-тестування, але вже зараз багатьом полюбилася за комфорт і простоту використання.

І це ще далеко не всі «корисності», які ви знайдете в оновленій версії, а лише наш скромний ТОП.

Радимо також звернути увагу на можливості функції Profits (калькулятора прибутку), Magnet (для глибокого дослідження ключових слів) та значні покращення у Trends (інструмент аналізу тенденцій ринку).

Чи варто використовувати це програмне забезпечення?

Наша відповідь однозначна – так.

Однак, якщо ви зовсім новачок в онлайн-торгівлі, то вам може бути складно розібратися з усіма гнучкими налаштуваннями та можливостями даного інструменту.

Тому нагадуємо, що можемо взяти маркетингове просування вашого проекту під свій контроль і позбавити вас необхідності розбиратися з усім цим.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация