21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Etsy

Послуга “Створення магазину на Etsy” від Nexus

Будь-який крафтер і хендмейд-майстер світу підтвердить, що найкраще місце для продажу виробів – це Etsy. Україна, на жаль, потрапила до списку країн, для яких платформа зупинила можливість реєстрації 2021 року, після введення Etsy Payments.

Наразі в “обраному списку” Etsy перебуває всього близько 40 країн світу. Така політика значно “прорідила” список продавців і знизила конкуренцію на майданчику. А отже, незважаючи на складнощі з реєстрацією та отриманням платежів, зараз найкращий час представити свої вироби на Etsy і зайняти ніші, що звільнилися.

Допоможемо створити ваш Etsy-магазин

Допоможемо створити ваш Etsy-магазин
Навіть якщо в країні вашого проживання не працює ні PayPal, ні Etsy Payments – це не означає, що доступ до майданчика для вас закритий.

Ми допоможемо зареєструвати компанію в юрисдикції ЄС або США, отримати банківський рахунок і проконсультуємо з усіх питань, що стосуються оподаткування та ведення інтернет-торгівлі.

Ми допоможемо в усіх аспектах роботи вашого магазину на Етсі: сайт продажів, побудова маркетингової стратегії, запуск рекламних кампаній, просування в соцмережах і багато іншого. Зокрема будемо корисні в предметній реалізації завдань:

 • зареєструємо вас на сайті Etsy;
 • допоможемо з пошуком унікальної назви та створенням концепції бренду;
 • наповнимо магазин картками товару: напишемо унікальні описи з ключовими словами. За потреби зробимо фото, 3D-макети, відеоролики для вашої продукції;
 • запустимо рекламу, яка виведе ваш лістинг у ТОП на майданчику;
 • підключимо соціальні мережі бренду (якщо їх немає, то створимо);
 • допоможемо збільшити продажі на Etsy за допомогою залучення трафіку із зовнішніх джерел (Facebook/Pinterest/Google тощо).

Створюйте нові продукти, вдосконалюйте вже наявні. Усю технічну та маркетингову частину бізнесу фахівці Nexus візьмуть на себе. Ви зможете займатися улюбленою справою, не турбуючись про показники продажів і пошук нових клієнтів.

Просто напишіть або зателефонуйте нам для старту співпраці. Обговоримо вашу ідею, продукт, завдання і підберемо максимально вдале рішення.

P.S.: Ще один кумедний факт про Етсі: Україна у 2022 мала увійти до списку країн, що мають Payments. Але, на жаль, “дива” не сталося. Ми все ж сподіваємося, що ситуація зміниться і триматимемо вас у курсі. Читайте розділ “Новини”, щоб бути в курсі подій, що відбуваються на світовому ринку.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация