21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Замовлення відгуків

Послуга “Замовлення відгуків” від компанії Nexus

Є один дуже важливий критерій, без якого неможливий бізнес на Амазон – відгуки. Імовірність покупки товару з 5 думками на 270% вища, ніж імовірність покупки товару без них.

(дослідження The Medill Spiegel Research Center)

У будь-яких ситуаціях, коли ми не готові покластися на власну думку (припустімо, не вважаємо себе достатньо компетентними в питанні), ми обов’язково шукаємо стороннє схвалення (social proof або соціальні докази).
Це одна з найпотужніших маркетингово-психологічних хитрощів у підприємницькому арсеналі.

Не виняток і торгівля на Амазон. Відгуки доводять, що опис і фото товару відповідають реальності. Розвіюють сумніви про швидкість доставки, збереження упаковки.

Ваш потенційний клієнт завжди думає про те, як би не витратити гроші даремно. І тільки завдяки соціальним доказам ми знімемо з нього тягар сумнівів і підведемо до потрібної нам дії – до покупки.

Відгуки на Amazon вкрай важливі і в контексті інших аспектів:

 • вони безпосередньо впливають на місце вашого товару в пошуковій видачі (лістинг із 20 відгуками завжди посяде рядок вище, ніж лістинг із 2);
 • їх наявність підвищує показник CTR (чим більше сторонніх думок, тим охочіше потенційні покупці клікають для переходу на вашу сторінку);
 • позитивні відгуки безпосередньо впливають на конверсію продажів (тому що спрацьовує соціальний доказ і люди легше ухвалюють рішення про покупку).

Можна сміливо сказати, що замовлення відгуків – одне з найважливіших завдань для залучення перших клієнтів і забезпечення себе лояльними покупцями в майбутньому.

Що ми пропонуємо?

Щойно ваш товар надійде на склад, ми починаємо Амазон-піар: відгуки та отримання соціальних доказів. Для початку замовляємо до 20 шт. Це будуть думки від реальних клієнтів з великим терміном реєстрації на Amazon.
Тобто ці люди дійсно викуповують ваш продукт і через деякий час залишають відгук з фото або відео. Така стратегія дає змогу уникнути сумнівів у справжності.

Що ви отримуєте?

Наявність клієнтських думок дасть вам змогу підвищити рейтинг магазину в “очах” алгоритмів Amazon, сформувати довіру до продукту і бренду і, звісно ж, залучити нових клієнтів.

Повірте нашому досвіду: ігнорувати цей етап у розкручуванні магазину у вас точно не вийде. Маючи нульовий рейтинг і, як наслідок, нульовий рівень лояльності аудиторії, ви можете нескінченно довго чекати органічних клієнтів. Але варто лише дати “сигнальний поштовх” системі і покупцям і показники продажів магазину полетять вгору.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация