21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Податкові консультації

Послуга “Податкові консультації” від Nexus

Якщо ви не готові до блокування своїх рахунків, заморожування діяльності та інших проблем, пов’язаних з недотриманням норм локального та міжнародного законодавства, рекомендуємо скористатися послугою “Консультація податкового юриста”.

Взаємодія з контролюючими державними органами – одне з найскладніших завдань як для підприємців-початківців, так і для досвідчених підприємців. Своєчасна кваліфікована допомога в цьому питанні може заощадити вам тисячі доларів і нервові клітини.

Ми понад 30 років допомагаємо бізнесам оптимізувати податковий тягар, виключити ризики штрафних санкцій, уникнути подвійного оподаткування.
Будемо корисні і в інших аспектах, пов’язаних із веденням зовнішньоекономічної діяльності та організації бізнесу на території Європи та США. Маємо досвід у більш ніж 80 юрисдикціях.

Що являє собою консультація з податкового права?

Найчастіше ми отримуємо від клієнтів 3 запити:
1. “Як легально мінімізувати податки?”;
2. “Що робити в разі, якщо…”;
3. “Потрібна допомога з декларуванням і поданням звітності”.

Проте наші юридичні консультації з податків не обмежуються виключно цими ситуаціями. Ви можете до нас звернутися з будь-якого питання, пов’язаного з міжнародним законодавством, включно з:

 • планування та оптимізацію податкових витрат, пошук оптимальної моделі;
 • експертизу бізнесу та виявлення потенційних “дірок” у системі обліку вашої компанії;
 • представництво в контролюючих органах;
 • допомога у вирішенні спорів і багато іншого.

Ми дотримуємося позиції, що професійні податкові консультації – це не чергова стаття витрат, а необхідна інвестиція, яка забезпечує стабільність і процвітання бізнесу.

Варіанти співпраці, які ми пропонуємо

Найчастіше новим клієнтам потрібна лише разова податкова юридична консультація. Однак після встановлення більш довірчих взаємовідносин, майже всі задоволені підприємці звертаються до нас за абонентським регулярним обслуговуванням.

Будемо раді зняти з вас тягар постійного стресу за своєчасне подання звітів, декларацій та бухгалтерської звітності. Якщо вам необхідна юридична допомога з податків або консультація із суміжних питань, будь ласка, не відкладайте строки звернення. Зв’яжіться з нами просто зараз!

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Консультацiя

  Консультация