10/07/2023
Стефаній Мартиненко

Як створити декілька акаунтів продавця на Amazon?

Незважаючи на те, що платформа активно бореться з мультиаккаунтингом, у продавців все ж таки є шанс керувати кількома обліковими записами.

Як реалізувати подібне, в яких випадках це може бути вам корисно і які причини блокування облікового запису Амазон — розповідаємо в цій статті.

Навіщо потрібно мати декілька облікових записів продавця на Амазон

Ми знаємо щонайменше 3 ситуації, в яких вам знадобиться другий обліковий запис:

1. Ви вирішили розширювати свій бізнес. Використання кількох магазинів допоможе організувати управління продажами та рекламними кампаніями  окремо для кожної категорії товарів. Це покращить контроль над інвентарем, маркетинговими стратегіями та аналітикою.

2. Ви хочете захистити себе у разі блокування основного магазину. Мати кілька облікових записів може бути стратегічним рішенням для управління ризиками, пов’язаними з продажами на Амазон. Якщо один із них стикається з проблемами (наприклад, призупинення або обмеження продажів), ви матимете можливість продовжувати свою діяльність через інші, мінімізуючи втрати.

3. Ви тестуєте нові напрямки та продукти. І для цього вам потрібно відкрити інші категорії товарів та налаштувати рекламу на інші регіони. У такому разі кожен обліковий запис може бути налаштований для роботи з певною нішою товарів або для обслуговування певної географічної області.

Як відкрити кілька акаунтів продавця на Amazon

Для початку вам потрібно довести маркетплейсу, що ваш бізнес має в цьому законну потребу.

Політика Амазон у цьому питанні досить лояльна. Пояснення законної ділової необхідності може бути практично будь-яким, якщо воно не пов’язане із блокуванням діяльності основного магазину. Наприклад, ви можете вказати “управління кількома брендами”.

Другий важливий чинник — «здоров’я» вашого базового облікового запису. Бізнесам із низькими клієнтськими показниками 100% відмовлять. Ну і, звісно, ви не маєте права продавати однакові товари у двох різних магазинах.
***

Тепер обговоримо все з практичної точки зору: як відкрити другий обліковий запис на Амазоні НЕ створюючи нову компанію?

Тут все досить просто. Вам знадобляться лише:

 • електронна адреса (кожному магазину потрібна своя унікальна пошта);
 • окремий банківський рахунок;
 • нова кредитна картка.

Причому, як рахунок, так і карта, можуть бути оформлені на вже існуючу компанію. Тобто створювати нову НЕМАЄ НЕОБХІДНОСТІ, що значно спрощує процес.

Коли ви переконаєтеся, що всі умови виконані, можна писати у підтримку через Seller Central та подавати запит на відкриття другого облікового запису.

Якщо ж ви вирішите проігнорувати частину пунктів або скористатися сірими методами, будьте готові до наслідків. Є ризик, що Амазон заборонить вам будь-яку діяльність на своїй платформі.

Чому Amazon блокує за кілька акаунтів

Як ми вже не раз говорили, що Amazon приділяє величезну увагу якості послуг та рівню задоволеності клієнтів. Боротьба з мультиакаунтингом націлена на те, щоб недобросовісні продавці не намагалися приховати минулі огріхи. Наприклад, не створювали другий магазин для очищення від попередніх негативних відгуків.

Інший аспект – захист від шахрайства на маркетплейсі. Як ви знаєте, кожен обліковий запис повинен бути прив’язаний до реальної особи чи бізнесу. Блокування дозволяє уникнути ситуацій, у яких зловмисники створюють кілька облікових записів, використовуючи фальшиві або недостовірні дані.
***

Тепер ви знаєте, як відкрити кілька облікових записів на Амазон законним способом і можете використовувати це для зміцнення позицій свого бренду та складання вдалих бізнес-стратегій.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация