21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Відкриття рахунку

Послуга “Відкриття банківського рахунку” від Nexus

Допоможемо відкрити корпоративний рахунок у банку для вашої компанії в Європі, США та інших юрисдикціях.

 • Легально. Без “сірих” схем, але з мінімумом зайвих формальностей.
 • Оперативно. Скорочуємо термін розгляду заявки в середньому в 4 рази.
 • Без особистого візиту (у більшості випадків). *
 • Досвід роботи з більш ніж 100 банками у світі.

Основна складність, з якою пов’язане відкриття банківського рахунку – посилена перевірка всіх нових клієнтів, покликана не допустити відмивання нелегального доходу та фінансування тероризму. На практиці це проявляється моторошною бюрократією: коректно заповнити, перекласти й апостилювати цілу папку документів.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що резиденти України та країн СНД у багатьох юрисдикціях вважаються високоризиковими клієнтами за замовчуванням. Якщо це не призводить до відмови в обслуговуванні, то проявляється посиленим моніторингом транзакцій і ретельною репутаційною перевіркою.

* Нюанси процедури залежать від громадянства бенефіціара, виду діяльності компанії, політики конкретного банку. Однак ми гарантуємо, що наше представництво вельми благотворно вплине на рішення про надання банківських послуг. Ми особисто знайомі з багатьма менеджерами в банках і знаємо не тільки як виконати всі вимоги, а й зробити клієнта цікавим для самого банку.

Що входить у послугу “Розрахунковий рахунок в іноземному банку”?

Завдання наших фахівців – максимально спростити для вас процедуру, позбавити бюрократичної тяганини і заощадити величезну кількість часу. Ми надамо вам консалтингову та юридичну підтримку на всіх етапах:

1. Вибір відповідної юрисдикції. Оцінимо цілі компанії, обороти, проконсультуємо щодо вартості обслуговування рахунку, лімітів на залишки та врахуємо інші важливі нюанси.

2. Збір основного пакета документів. Надамо актуальний список необхідної документації. Допоможемо апостилювати, перекласти і нотаріально завірити.
Зі стандартними вимогами для відкриття іноземного рахунку ви можете ознайомитися тут. А в цій статті ви знайдете інформацію щодо відкриття європейського банківського рахунку для українців.

3. Складання супровідної документації. Вирішимо питання з відсутніми паперами і підкажемо, які альтернативні документи дадуть максимальний шанс пройти банківську перевірку (опис планованої діяльності компанії, рекомендації від партнерів тощо).

Ви отримаєте максимально об’ємні відомості про документальну легалізацію та підтвердження джерел доходів.

4. Представництво в банку.

Якщо вам необхідно відкрити розрахунковий рахунок у банку Європи або США або ви потребуєте додаткової інформації з цього питання, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном, через зручний месенджер або через форму нижче.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Консультацiя

  Консультация