Продаж товарів власного виробництва на Amazon, Etsy та Shopify

Більшість гайдів в інтернеті, присвячених торгівлі на маркетплейсах, пропонують розпочати бізнес, не маючи власного виробництва. Суть таких схем у тому, щоб закупитись у Китаї та вийти на ринок, «приліпивши» до товару свій логотип. І дуже рідко де можна зустріти інформацію про те, як здійснюється продаж своєї продукції на Амазон та інших закордонних платформах. Ми вирішили це виправити, написавши докладні інструкції для виробників.

З якими труднощами стикаються нові продавці на Amazon, Etsy та Shopify

Здавалося б, маючи власне виробництво, продавець вже “на коні”, як мінімум тому, що має організовані бізнес-процеси. Таким учасникам ринку не потрібно створювати бренд, тестувати попит, аналізувати конкурентів або перейматися тим, що китайський постачальник відправить партію товару неналежної якості.

Хоч зачекайте… Справедливий лише останній пункт. Всі інші етапи доведеться пройти в обов’язковому порядку, незважаючи на те, чи є ви виробником, чи перепродаєте товари з Піднебесної.

Тобто процес виходу на маркетплейс не обмежується створенням профілю продавця «у пару кліків». Для початку вам потрібно:

 • підібрати юрисдикцію;
 • зареєструвати власну торгову марку в США та/або ЄС;
 • зареєструвати компанію у різних локальних/регіональних/міжнародних реєстрах (залежить від запланованої географії продажів та специфіки бізнесу);
 • відкрити банківський рахунок у необхідній валюті для реалізації SWIFT/ACH/SEPA платежів та можливості приймати гроші через PayPal та ін.

Залишимо «на потім» питання про маркетинг, безпосередню організацію продажу та клієнтський сервіс. На стартових етапах набагато важливіше закрити питання юридичного спектру:

 • пошук оптимальної моделі оподаткування;
 • взаємодія із закордонними контролюючими органами;
 • необхідність та періодичність декларування доходів;
 • отримання патентів та сертифікатів;
 • частота подання звітності та практична реалізація всіх вищенаведених дій.

Найвигідніше вирішення  цих питань – їх передача на аутсорс. Фахівці Nexus можуть бути максимально корисними, оскільки наша компанія має практичний 30-річний досвід як релокації, так і побудови бізнесу на міжнародних ринках. Ми візьмемо на себе всі завдання: від глобальних (реєстрація ТМ/компанії) до рутинних (отримання телефонного номеру з можливістю прийому міжнародних дзвінків).Зв’яжіться з нами для здобуття безкоштовної детальної консультації.

Крім цього, серед труднощів варто зазначити базові речі, актуальні при виході на новий ринок збуту: пошук своєї цільової аудиторії та маркетингова робота з нею, конкурентна боротьба, практична реалізація вітрини онлайн-магазину (пошук релевантних ключових слів, заповнення карток товару), тощо.

Зрештою, як продати свій товар на Амазон та інших маркетплейсах?

Коли ви розібралися в усіх фінансово-правових аспектах ведення бізнесу на Amazon, Etsy та Shopify, саме час розпочати вирішення завдань, пов’язаних з логістикою, складським зберіганням та маркетингом. Спробуємо трохи розібратися у кожній із цих сфер.

Чи потрібен свій склад у США для торгівлі на маркетплейсах?

Ні. Доцільніше скористатися фулфілментом від Амазон (ви відправляєте товар на склад маркетплейсу, компанія забезпечує його зберігання/доставку клієнту). У разі торгівлі на Etsy або через Shopify можна скористатися послугами сторонніх компаній, які пропонують послуги фулфілменту. Найчастіше це набагато вигідніше, ніж оренда складських приміщень та організація людських ресурсів для забезпечення його працездатності.

Як доставити товар на склад Амазон або сторонні фулфілмент-склади

Найчастіше, контейнерні перевезення обходяться набагато дешевше за авіадоставку. Але все індивідуально, залежить від габаритів вантажу та десятків інших факторів. Можна скористатися послугами приватних фірм-перевізників або рішеннями, які пропонують національні логістичні компанії (наприклад, Нова Пошта Глобал (якщо ви мешкаєте в Україні).

Які маркетингові статті видатків найбільш важливі при виході на маркетплейси

Першочергово – це все те, що формує репутацію бренду та впливає на лояльність/зацікавленість потенційної цільової аудиторії. Ми ранжували б важливість витрат наступним чином:

 • закупівля відгуків;
 • налаштування РРС-реклами;
 • ведення та просування соціальних мереж бренду.

Сподіваємося, інформація зі статті закрила деякі ваші питання про те, як продати товар власного виробництва. Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією. Для цього скористайтесь формою нижче.

Вам також може бути цікаво

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

コンサルテーション

私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

Персональна консультація:
“Як заробляти на Амазон від 3000$”

дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
отримаєте покроковий бізнес-план

Звичайна ціна консультації

150$

Для тих, хто побачив це повідомлення

Безкоштовно

Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

Консультацiя

Консультация