21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Реєстрація патенту

Послуга “Реєстрація патенту” від Nexus

Допоможемо оформити патент за Мадридською системою (до якої входить 119 країн), а також в інших країнах Європи та світу, включно зі США.

Що включено в послугу?

У цю послугу входить цілий комплекс процедур:

 • попередня експертиза для визначення рівня патентоспроможності (+ формальна експертиза);
 • подання заявки до відомства (+ підготовка документації та оплата реєстраційних зборів);
 • клопотання про пріоритет (за необхідності);
 • подання клопотань у разі відмови екзаменатора.

Також оформлення патентів нерідко пов’язане з процедурою валідації (тобто адаптації документів до національних вимог). Це не стосується країн, які підтримали Лондонську угоду (Німеччина, Англія, Швейцарія, Монако тощо). Однак, за необхідності у вашому конкретному випадку, ми виконаємо цю процедуру.

Фахівці Nexus допоможуть вам запатентувати фізичні продукти, інтелектуальні винаходи або інноваційні процеси в максимально можливі терміни, уникаючи зайвих грошових витрат.

Чим привабливий патент для юридичних осіб, зареєстрований за Мадридською системою?

80% світового торгового обороту належить членам Мадридського союзу.

Для підприємця цей факт означає, що ваша інтелектуальна власність (ІВ) перебуватиме під сильною транскордонною охороною. Ви отримаєте ефективний механізм захисту в 119 державах, а також заощадите, адже сплачуєте одне реєстраційне мито, уникаючи сплати національних зборів до скарбниці кожної окремо взятої країни.

Ще одна перевага Мадридської системи – відносна швидкість розгляду заявок (максимум до 18 місяців).

Не можна не відзначити і простоту внесення змін та управління своєю ІВ, що досягається за рахунок доступу до єдиної централізованої системи.

Таким чином, без особливих бюрократичних проблем ви отримуєте патент на оформлення винаходу (на 20 років) або промисловий зразок (на 10 років). Терміни діють від дати подання заявки.

Важливо! Мадридська система виправдовує себе, якщо ви плануєте вести міжнародну діяльність на території щонайменше 3-5 держав-учасниць. В іншому разі економічно доцільно буде обрати інший спосіб охорони.

Також ми можемо запропонувати реєстрацію в міжнародній патентній системі PCT (дає змогу отримати захист у кількох державах шляхом подання однієї заявки), у Гаазькій системі зразків, а також у Сполучених Штатах.

Допоможемо вирішити всі труднощі, з якими пов’язане оформлення патенту. Послуги тарифікуються виходячи з поставленого завдання. Тому пропонуємо обговорити ваш випадок індивідуально на безкоштовній консультації.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Консультацiя

  Консультация