06/06/2023
Стефаній Мартиненко

Як довго існуватиме бізнес на Амазон

Чи варто вкладатися в e-commerce, чи довго бізнес на Amazon буде актуальним і наскільки перспективним є цей напрямок у 2023? Давайте розбиратися разом.

Як довго буде актуальним бізнес на Амазон

Пропонуємо одразу конкретизувати це питання та розбити його на 2 складові:

1. Як довго буде актуальним сам майданчик для ведення бізнесу?

2. Наскільки довготривалим може бути ваш проект, якщо ви наважилися стартувати на Amazon?

Відповідь на перший пункт навряд чи може бути точною, оскільки ніхто не може передбачити майбутнє. Однак є низка факторів, які вказують на те, що

маркетплейс «житиме» ще довгі роки.

По-перше, Амазон є одним із найуспішніших онлайн-магазинів у світі і його капіталізація постійно зростає.

У 2021 Amazon посів 1 місце серед найбільших компаній у списку Forbes 2000 у категорії «Торгівля». У 2022 опинився на 6 позиції загального рейтингу, поступаючись лише банківським, фінансовим та нафтовим гігантам.

По-друге, платформа може похвалитися чималою кількістю активних користувачів (що постійно зростає) та неймовірним рівнем їх лояльності та довіри. Так, за даними сервісу Statista, Amazon використовують понад 2,5 млрд людей з усіх куточків землі. А платна підписка Prime налічує понад 200 млн членів, що більше, ніж населення Німеччини, Великобританії та Іспанії разом узятих. 

По-третє, це постійний розвиток та орієнтир на сучасні технології. Амазон не обмежується послугами «купи/продай». Це ще й сервіс для прослуховування музики, зберігання файлів, завантаження книг і т.д.

Резюмуючи все перераховане вище, отримуємо прямо-таки канонічну формулу успіху: сильний бренд + технологічний розвиток + мільярдна цільова аудиторія. Важко навіть уявити масштаб чинників, які б призвести до занепаду чи повному краху настільки сильної корпорації.

Тепер перейдемо до другого питання: як довго може бути актуальним ваш бізнес на цій платформі?

Тут все залежить від вхідних даних: чи ви будуєте довгостроковий проект, чи хочете скористатися якоюсь «сірою схемою» для швидкого примноження інвестицій.

Загалом, звісно, будь-який товар має свій життєвий цикл. Але це легко вирішується розширенням продуктової лінійки. Якщо ж ви з самого початку робите ставку на якісний продукт, працюєте над покращенням сервісу та займаєтеся масштабуванням — це бізнес на довгі роки.

Порада! Обирайте товар, який немає сезонності.І кожні 1,5 року покращуйте його якості, властивості, технологічність.

Чи варто розпочинати бізнес у 2023 на Amazon

Багато хто боїться, що стрімке зростання та популяризація e-commerce ніші породило таку конкуренцію, що новачки вже не зможуть «урвати свій шматок пирога». Насправді це є глибокою оманою.

Звісно, конкуренція значною мірою вплинула роботу великих маркетплейсів. Як мінімум: збільшився фінансовий поріг входу (вам буде потрібно набагато більше стартових інвестицій для розкручування, ніж тим, хто розпочав проєкт 5 років тому). Невпинно зростає і вартість реклами.

З іншого боку, саме це спонукає діяти зараз. Адже чим довше ви чекаєте, тим більше рішучих колег виходять на ринок та займають ваше місце.

У результаті: чи актуальний зараз бізнес на Амазон? Безперечно! Чи варто починати його у 2023 році? Так, безумовно.

Якщо ви все ще сумніваєтеся або у вас залишилися не закриті питання, нагадуємо про можливість отримати безкоштовну консультацію наших фахівців. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом (адреса пошти та телефони вказані у розділі «Контакти»).

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация