20/12/2023
Стефаній Мартиненко

Як створити привабливий дизайн для логотипу та упаковки для вашого бренду на Amazon, Etsy та Shopify

У цій статті ми вирішили детально розповісти, як створити привабливий дизайн логотипу: від пошуку ідеї до її практичної реалізації. Тож не будемо зупинятися на тому, наскільки важливу роль відіграє візуальна складова в успіху бренду. Напевно, ви знаєте, що логотип — це ключовий елемент ідентичності та візуальної комунікації з клієнтами. Перейдемо відразу до практики.

Що спільного у Apple, Nike та Twitter?

Окрім світової популярності та багатомільярдних обертів, ми можемо знайти ще одну значущу схожість — мінімалістичний, простий та зрозумілий логотип.

Яблуко, галочка та пташка — миттєво впізнавані символи, які, при цьому, наповнені дуже глибоким змістом. Так, галочка Nike асоціюється з рухом та активністю, символізує перемогу та успіх. А пташка Twitter відображає свободу руху інформації та простоту використання платформи.

Звідси ми робимо висновок, що хороший логотип повинен мати три якості:

 1. Простота. Чим простіший та зрозуміліший символ, тим краще його запам’ятовують.
 2. Унікальність, як спосіб виділитись серед натовпу.
 3. Змістовність. Візуальна складова бренду повинна відображати його вид діяльності/переваги/ідеологію.

Також до критеріїв варто додати адаптивність — емблема повинна добре виглядати на різних поверхнях та бути масштабованою.

Як створити привабливий логотип?

Крок 1. Пошук ідей

Спочатку нам важливо зрозуміти цінності, цілі та атмосферу бренду. Це стане ключем до створення символу, що відображатиме вашу ідентичність.

Тож на першому етапі варто висвітлити всі “повідомлення”, які ви хочете передати аудиторії. Наприклад, природність, екологічність, висока якість і т. д. Далі, щоб трансформувати ці ідеї у графічну оболонку, радимо скористатися сервісом асоціацій (легко знаходиться в Інтернеті).

Наприклад, символ заправок Shell — це мушля. Здавалося б, чому? Без аналізу асоціацій пов’язати нафту та морську мушлю досить складно. Однак це природні ресурси, що вже дає нам стимул запустити генерацію за ланцюжком: нафта — вугілля — шахта — камінь — вода.

Інший спосіб створення красивого логотипу — “калейдоскоп ідей”. Знайдіть зображення, фотографії, цитати, символи, які можуть вас надихнути. Це, мов би, “гра від зворотного”, ваше завдання — прив’язати те, що ви знайшли, до ідеології бренда.

Отже, Стів Джобс (співзасновник Apple) стверджував, що їх логотип є чисто естетичним вибором. Стів був натхненний прозаїчними обставинами — яблуком, яке він вкусив та поклав на стіл, а не біблійними мотивами про заборонений фрукт з Едему. У підсумку, логотип Apple може бути інтерпретований як символ творчості та інновацій. Укус яблука може посилати до оригінальності думок та на відміну загальноприйнятих стандартів.

Крок 2. Кольори та шрифти

Не секрет, що кольори можуть емоційно впливати на аудиторію та на сприйняття компанії. Візьмемо, наприклад, червоний — він може символізувати пристрасть чи силу, але водночас пов’язаний із небезпекою. Вивчіть психологію кольору, щоб закласти правильне посилання в айдентику свого бренду.

Наприклад, синій асоціюється з надійністю, зелений – з природою та здоров’ям, жовтий – це радість та динамічність.

У цьому питанні дуже важливо враховувати і культурні особливості. Так, у Китаї, Японії та Індії білий колір асоціюється з журбою та смертю і традиційно використовується на похоронах.

Зверніть увагу! Існує три види логотипів: словесні, символьні, комбіновані.

Вибір шрифтів також визначає, який настрій створить ваш логотип. Шрифти можуть бути класичними, сучасними, серйозними або грайливими. Розгляньте різні сімейства шрифтів (із засічками, без засічок, рукописні, тощо). Переконайтеся, що шрифт зберігає свою ефективність у різних масштабах та передає ті ідеї та посилання, які ви заклали у лого.

Крок 3. Практична реалізація

Отже, ідею знайдено. Шрифти та кольори підібрані. Саме час створити готовий продукт. Для цього нам на допомогу приходять різні програми:

Canva

Рівень складності: початковий/середній.

Особливості: Простий у використанні інструмент для створення дизайну. Надає шаблони, елементи та має інтуїтивно зрозумілий редактор зображень. 

Brand Crowd

Рівень складності: початковий.

Онлайн-платформа, що спеціалізується на створенні логотипів. Пропонує прості інструменти та шаблони на основі назви та ключових слів.

Tailor Brands

Рівень складності: середній.

Особливості: Використовує штучний інтелект для створення лого та брендингу.

Використовуючи знання з цієї статті, ви також можете зрозуміти, як створити привабливу упаковку товару (точніше, її дизайн) — все аналогічно: використовуємо фірмові шрифти, кольори та лого.

Також нагадуємо, що у нас, у компанії Nexus, є укомплектований діджитал-відділ, дизайнери з якого будуть раді допомогти вашому бізнесу знайти унікальний, неповторний стиль.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация