18/10/2023
Стефаній Мартиненко

Які переваги та недоліки у різних способів оплати на Shopify

Пропонуємо розглянути основні переваги та недоліки способів оплати на Шопіфай.
Важливо! Платформа постійно оновлює та доповнює перелік доступних варіантів прийому-передачі платежів, тому перед фінальним вибором радимо перевірити офіційний сайт Shopify для отримання актуальних даних.

Секрети Shopify. Способи оплати та їх відмінності

Платформа Shopify пропонує багатий та вкрай різноманітний вибір платіжних систем. Клієнти можуть оплатити свою покупку картками Visa, MasterCard, American Express, за допомогою Apple та Google Pay, а також через інтегровані PayPal, Stripe, Amazon Pay та інші сервіси.

Залежно від вашої локації та аудиторії, Shopify може підтримувати різні альтернативні способи: оплату через онлайн-агрегатори, клубні карти, криптовалюту та ін.

Крім цього, у налаштуваннях Шопіфай-магазину також можна інтегрувати сторонній банкінг або підключити кастомні платіжні шлюзи (наприклад, ПриватБанк для продавців з України). Також можливе ручне налаштування (підходить для розрахунків через виставлені інвойси або за допомогою післяплати).

Серед основних відмінностей усіх перерахованих вище способів – час проведення транзакцій, комісії при зарахуванні/виводі/конвертації валют.

Тому стверджувати достеменно, який найкращий спосіб оплати, ми не станемо. Але проаналізуємо 4 найпоширеніші варіанти отримання коштів, щоб полегшити вам вибір.

Shopify Payments

Це вбудована платіжна система, розроблена Shopify для своїх користувачів, що дозволяє інтернет-підприємцям приймати оплату від клієнтів безпосередньо на своїх веб-сайтах.

Переваги:

Інтеграція із платформою. Shopify Payments є офіційним платіжним методом Shopify, що забезпечує легкість у налаштуванні та використанні.

Низькі комісії (порівняно з деякими зовнішніми платіжними провайдерами).

Зручність для клієнтів. Дозволяє користувачам оплачувати замовлення не залишаючи сайт, що сприяє підвищенню конверсії та покращує їх лояльність.

Автоматичні виплати. Shopify Payments автоматично перераховує гроші від продажів власнику магазину, без необхідності ручної обробки транзакцій.

Недоліки:

Доступний не у всіх країнах, що може стати проблемою для магазинів із міжнародною аудиторією.

PayPal

Одна з найбільш відомих і широко використовуваних онлайн-платіжних систем. Доступна у 200+ країнах.

Переваги:

Популярність та високий рівень довіри.

Безпека. PayPal використовує сучасні методи шифрування та аутентифікації, щоб захистити персональні дані та кошти користувачів.

Проста інтеграція + керування рахунком з мобільного додатка + різні інструменти для оптимізації платіжної інфраструктури.

Недоліки:

Комісії. Іноді це дуже відчутні суми. Стягуються за кожну транзакцію.

Затримки у виплаті. Система може утримувати гроші на вашому рахунку протягом декількох днів, що може вплинути на ліквідність інтернет-магазину.

Stripe

Зручна платіжна платформа з багатим вибором інструментів та API для бізнесу.

Переваги:

Прозора цінова політика. Stripe надає прозору інформацію про свої комісії та тарифи.

Наявність безлічі інструментів для аналізу та звітності.

Недоліки:

Не інтегрований. Для використання Stripe на Shopify вам доведеться налаштувати його вручну, що може вимагати додаткових зусиль.

Сторонні платіжні провайдери

Серед головних переваг – вибір та гнучкість. Shopify пропонує більше 100 агрегаторів платіжних систем, серед яких ви знайдете вдале рішення для реалізації своїх цілей.

Серед недоліків можна виділити: додаткові комісії та можливу складність інтеграції.

Висновок

Різні клієнти віддають перевагу різним способам оплати. Деякі можуть використовувати лише кредитні або дебетові картки, в той час як інші віддали б перевагу PayPal, Apple Pay, Google Pay, банківським переказам або альтернативним методам. Дайте своєму покупцеві можливість вибирати, як краще сплатити товар, і ви гарантовано збільшите його лояльність. Це також допомагає боротися з “кинутими кошиками”, сприяє підвищенню конверсії та рівня довіри до бренду.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації