10/07/2023
Стефаній Мартиненко

Чи варто купувати рекламу у блогерів для бізнесу на Амазон

Як підвищити продажі і чи допоможе вам у цьому якийсь блогер? Реклама в інфлюєнсерів: порівнюємо «за» та «проти», розбираємося у нюансах і відповідаємо на головне питання: «А чи справді це потрібно вашому бізнесу?»

Чому вам варто хоч раз замовити рекламу у блогерів?

Більшість Amazon-підприємців не приділяють належної уваги інфлюєнсер-маркетингу (замовлення реклами у блогерів), помилково вважаючи, що стандартні методи пошуку клієнтів (на кшталт таргету в соцмережах та контексту в пошукових системах) працюють краще. Але чи насправді це так? Давайте порівняємо.

GoogleFacebookInstagramБлогер
ОписПошукова та контекстна реклама на партнерських сайтах Google.Соціальна мережа, що дозволяє розміщувати рекламу на головній сторінці, у стрічці новин, у Messenger та на партнерських сайтах.Соціальна мережа для публікації та обміну фотографіями та відео.Індивідуальні творці контенту, які публікують інформацію у своїх блогах чи соціальних платформах.
Цільова аудиторіяКористувачі, які активно шукають інформацію в інтернеті.Різноманітна аудиторія, різних інтересів та вікових груп.Молода аудиторія, захоплена візуальним контентом.Підписники та фоловери блогера із загальними інтересами.
Рекламні форматиТекстові оголошення, зображення, відео, шопінг-оголошення та ін.Текст, зображення, відео, каруселі та ін.Фото, відео, історії Reels, ін.Спонсорські публікації, партнерські посилання, рекламні відео та ін.
ТаргетингКлючові слова, демографічний таргетинг, геотаргетинг та ін.Демографічні націлення, інтереси, поведінка та ін.Аналогічно з FacebookЦільова аудиторія блогера, інтереси та характеристики передплатників.
ПеревагиШирокі можливості таргету, висока конверсія, доступність на різних платформах.Велика база активних користувачів, потужні інструменти реклами.Активна аудиторія, різноманітні формати, гнучкий інструментарій.Автентичність, довіра аудиторії, унікальний контент.
НедолікиВелика вартість кліку, конкуренція у деяких нішах.Можливість зниження охоплення органічних публікацій, складність у вимірюванні ефективності.Обмежені можливості текстових оголошень, відсутність посилань в описі.Обмежена аудиторія, порівняно з великими платформами, складність вибору кандидатів.

Звідси можемо дійти висновку, що особливість, яку вам зможе дати лише блогер — нативність реклами. А це автоматично підвищує рівень довіри до продукту. Але є й інші переваги, на яких варто зупинитися:

 1. Зрозуміла нішева аудиторія. Це дозволяє досягти більш релевантних результатів, оскільки реклама буде показана тим, хто вже зацікавлений у тематиці блогу.

 1. Високий рівень лояльності до реклами. Блогери будують стосунки з підписниками на основі довіри та авторитету. Коли блогер рекламує продукт чи послугу, це сприймається як рекомендація, а не як спроба продати. Тобто, зростає ймовірність конверсії та залучення нових клієнтів.

 1. Гнучкість та індивідуальність: ви можете домовитися про формат та зміст оголошень, щоб вони відповідали вашим потребам та цілям. Це дозволяє створити більш унікальну та персоналізовану рекламу, адаптовану до конкретної аудиторії блогера.

Також інфлюєнсер-маркетинг може конкурувати з іншими методами по питанню бюджетів. Для старту ми радимо почати з мікроблогерів (від 1000 до 30к підписників) чи діячів «середнього сегменту». Співпраця з «мільйонниками» — дуже дороге задоволення, яке не завжди виправдовує очікування та окупає вкладені кошти.

Які рекламні майданчики для блогерів використовувати?

Найпростіший спосіб знайти бажаючих рекламувати ваш товар – це пряма комунікація у соціальних мережах. Наприклад, Instagram сам по собі є платформою, де ви можете шукати та зв’язуватися з блогерами. Використовуйте хештеги та пошукові запити, пов’язані з вашою нішею, щоб знайти популярних людей, які підходять вам за цільовою аудиторією та стилем контенту.

Також можна звернутися до агентств, які виступають посередниками у цьому питанні. Ось найпопулярніші з них на американському ринку:

Та й сам Amazon пропонує спеціалізовану Influencer Program, яка може бути дуже корисною для розвитку вашого магазину.

Але який би із способів пошуку ви не обрали, пам’ятайте: важливо обирати блогерів, які відповідають вашій тематиці та мають гарну репутацію.

Проведіть дослідження та оцініть потенційні вигоди та результати, перш ніж ухвалити рішення про рекламу. Або ж доручіть це команді Nexus — наш діджитал-відділ готовий допомогти вам у будь-яких питаннях, пов’язаних із виведенням продукту на ринок та залученням платоспроможної цільової аудиторії.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация