Які ж товари принесуть вам високий дохід, забезпечать стабільний попит та мінімум головного болю? Давайте розбиратися.
Попередження
У статті йдеться про продаж товарів за моделлю Private Label. Ми не розглядатимемо нішу «gated» (товари, для продажу яких необхідно отримати дозвіл адміністрації Amazon. Закрита категорія, до якої відносять ювелірні вироби, автотовари, предмети мистецтва, тощо).
1. Пошук Best Sellers
Кожна категорія має своїх лідерів, рейтинг оновлюється щогодини. Найкраща стратегія — знайти через пошук ТОП-товар, брендувати його своїм логотипом для впізнаваності (якщо таке можливо, звісно) та нівелювати недоліки, які мають ваші конкуренти .
Для цього уважно читайте коментарі. Завдання – виправити те, що не сподобалося користувачам, зіграти на цьому в презентації продукту та переманити покупців конкурентів.
Amazon займає 1/10 ринку е-commerce у США. Тому логічно, що для спрощення бізнесу на такому гігантському маркетплейсі, створено десятки допоміжних програм, сервісів та додатків.
Найпростіший спосіб знайти популярні запити, що підходять не тільки під Amazon, але і під будь-який вид бізнесу – це Google Trends.
Але є й спеціалізовані нішеві сервіси, наприклад:
Особливу увагу надайте показнику Best Seller Rank – це індекс затребуваності. Чим він нижчий, тим краще продається товарна позиція. Не радимо обирати товари з BSR вище 10 000 пунктів, якщо це ваш перший запуск.
Також для аналізу беремо дані про середню вартість та кількість відгуків.
Здавалося б, математика проста. Але не забуваємо про накладні витрати, наприклад, FBA. Новачки майданчика роблять дуже багато помилок, не вкладаючи в бюджет забезпечення витрат на Private Label, повернення, маркетинг, доставку, тощо.
У результаті первинний аналіз на кшталт: «куплю на Alibaba за 3$, продам на Amazon у 5 разів дорожче і зароблю багато грошей» обертається розчаруванням та зливом бюджету.
Тому радимо довірити аналіз спеціалісту, який не тільки допоможе з пошуком ТОП-продукту, але й зробить правильну калькуляцію. Ми можемо допомогти з цими питаннями, а також забезпечити старт вашого бізнесу на Amazon «під ключ», з повним юридичним, аналітичним та бухгалтерським супровідом.
Інколи правильно розпочати не з аналізу попиту, а з пошуку цікавих пропозицій. Тобто, із запитання: «А що я МОЖУ/ХОЧУ запропонувати?», а вже потім дослідити актуальність.
Один із найкращих медодів, який дозволяє знайти хорошого виробника — локальні та міжнародні виставки. Новини, дати, події міжнародного рівня легко знайти в пошуку через запит «trade fair dates». Також ви можете шукати подібні оголошення у соціальних мережах.
Дуже добрий метод для крос-продажів, для збільшення середнього чека та пошуку актуальних пропозицій для своєї ЦА. Як це працює?
Подібний метод допоможе дуже чітко зрозуміти свою аудиторію та закрити її потреби. Відмінно підходить як для пошуку стартового товару, так і для доповнення асортименту.
Простий метод генерації, який може призвести до геніальної ідеї при правильному підході. Як і у Google, у Amazon є пошукові підказки. Достатньо ввести будь-яку букву, як ви отримаєте 5-7 готових ніш для перспективного аналізу.
Не забувайте про основні параметри добору товарів: конкурентна ціна, особиста експертність у ніші та легкість транспортування. Так, наприклад, не варто зв’язуватися з легкозаймистою продукцією, оскільки її перевезення заборонено повітряним шляхом і ви ризикуєте не окупити транспортні витрати.
А ось ніша ручної роботи дуже перспективна: 22,3% користувачів майданчика зізналися, що їх приваблює наявність унікальних товарів.
Впевнені, ви зможете знайти унікальний, затребуваний товар та розпочати свій бізнес на міжнародному майданчику. Якщо ви розумієте важливість експертної допомоги у цьому питанні, зв’яжіться з нами за формою для обговорення умов співпраці.