21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Чому e-commerce та бізнес на Amazon Private Label є перспективними

У найближчі 5 років саме онлайн покупки становитимуть 63% від загальної кількості угод (прогнози аналітиків). Цьому сприяє глобальна діджиталізація.

Менталітет покупців також зазнав значних змін. Якщо молоде покоління давно вже оцінило та активно використовує переваги «онлайну», то внаслідок усіх значущих подій 2019-2021 років, людям 50+ також довелося «полюбити» інтернет. В результаті маємо, що ринок e-commerce не обмежений у цільовій аудиторії і фактично може включити будь-якого жителя планети, який має телефон та доступ до інтернету.

А тепер до більш серйозних цифр: до кінця 2021 року обсяг e-commerce досягнув  3,33 трлн доларів США; до 2026 «перескоче» за 5,7 трлн.
* інформація заснована на прогнозах компанії Edge by Ascential

Тепер головний крок до покупок починається з мобільного телефону, планшета або ноутбука, навіть якщо остаточну угоду ми здійснюємо в офлайн режимі.

Тому найбільш успішними підприємствами майбутнього стануть ті, хто ухвалить цифрове мислення, щоб максимізувати можливості зростання в ніші e-commerce.

Роль Amazon у сегменті e-commerce

За прогнозами того ж сайту Edge by Ascential, до 2025 року продажі Amazon і Walmart досягнуть приблизно 50% від загального обсягу продажів роздрібної торгівлі США (за показником валової вартості товарів (GMV)).

Якщо ж говорити про поточну ситуацію, то продажі Amazon за 2021 рік склали 469,8 млрд доларів. Для порівняння, у Apple – 365,817 млрд $.

Ця статистика, та й загальносвітова практика, змушує щонайменше замислитися про перехід до e-commerce, як максимум — активно розвивати свій бізнес у цьому напрямку, приймаючи, що те саме «цифрове майбутнє» вже наступило.

Чи вигідно вести бізнес за моделлю Amazon Private Label у 2022-2023?

Якщо розглядати нішу електронної комерції загалом, то однозначно «так».

Але припустимо, що у вас є фінансовий актив, який ви хочете інвестувати з метою примноження.

Можливо, краще вкласти його в пасивний бізнес, а не вести справи на Amazon?

Давайте змоделюємо різні варіанти на прикладі кількох важливих показників.

Стартові капіталовкладення

Почати бізнес за моделлю Amazon Private Label можна з капіталом в 3 000-5 000 $. Приблизно стільки ж вам обійдеться відкриття невеликої кав’ярні в столиці.

Звичайно, можна інвестувати менше, займаючись ресейлом чи рітейлом товарів із Китаю на внутрішньому ринку країни. Однак, перспективність таких вкладень не дозволить вам масштабуватися в мільйонну компанію.

Покупці Amazon розпещені пропозиціями, проте вміють цінувати унікальний продукт. Тому відмінний спосіб відкрити виробництво без стартового капіталу — краудфандинг (вам знадобиться лише унікальна ідея, а виробництво продукту можуть покрити інвестиційні збори).

Можливі ризики

Будь-який бізнес – це ризик. Ведення справ за моделлю Amazon Private Label – не виняток. Але, ухваливши таке рішення, ви дуже гнучкі в наслідках.

Якщо товар не викликав очікуваного попиту, ви легко можете перекваліфікувати свій магазин. Якщо постачальник зробив неякісну партію, ви легко і майже без наслідків змінюєте постачальника.

Також ви повністю контролюєте рівень ризику, що неможливо при інвестуванні, наприклад, у цінні папери.

Поточні витрати та прибутковість

Магазин Amazon Private Label передбачає постійний обіг коштів: закупівля продукції, пакування, реклама, оплата комісій, тощо.

На цьому тлі може здатися перспективнішою більш пасивна підприємницька діяльність. Наприклад, інвестиції у нерухомість. Так, щомісячні поточні витрати будуть меншими, проте разові — значно більше (заміна комунікацій, закупівля меблів та техніки, косметичний ремонт).

Інвестуючи в нерухомість, ви маєте рахуватися з наслідками швидкої інфляції. Підібравши хороший товар, ви можете розвивати свою торгову марку, розширювати асортимент і в результаті побудувати бізнес, який стане основним джерелом ваших доходів.

Охоплення цільової аудиторії

Як точка збуту, Amazon привабливий багатьма чинниками, але основний – аудиторія в 197 000 000 відвідувачів на місяць. Це більше, ніж може надати будь-який інший спосіб чи канал продажу.

Перспективи та прибутковість

Магазин на Amazon чудово себе показує себе в довгостроковій перспективі.

На біржах навіть невеликі бізнеси, що працюють, продаються від 100 тис. доларів.

Висновки

Не існує ідеальних бізнес-моделей, як не може бути єдино правильного рішення, куди інвестувати. Занадто багато змінних та особистих факторів.

Однак перспективність і прибутковість ніші e-commerce безперечні. Як і те, що побудувавши бізнес за моделлю Amazon Private Label з нашою допомогою, ви можете досягти бажаних результатів з мінімальними вкладеннями та ризиками.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації






    Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

    Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

    コンサルテーション

    私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

    Дякуємо!
    Ваша заявка прийнята

    Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

    Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

    Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

    Персональна консультація:
    “Як заробляти на Амазон від 3000$”

    дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
    отримаєте покроковий бізнес-план

    Звичайна ціна консультації

    150$

    Для тих, хто побачив це повідомлення

    Безкоштовно

    Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

    Консультацiя

    Консультация