Amazon Advertising: ефективна реклама для продавців з України

Щоб провести ефективну рекламну кампанію через Amazon Advertising, не обов’язково винаймати спеціаліста. Приділіть 7 хвилин цій статті та дізнайтеся про всі тонкощі, які допоможуть досягти бажаного результату.

Яка буває реклама для продавців Амазон

Реклама на Amazon дуже схожа на рекламу в Google, хоч і має свої особливості. Якщо не заглиблюватися, то в обох випадках рекламодавець платить за виконану дію — «клік» тобто, перехід за посиланням на сайт/сторінку товару. Така модель має назву PPC.

Багато хто думає, що рекламні оголошення Amazon Ads показуються тільки всередині майданчика, але це не так. Оголошення у форматі Sponsored Display потрапляють на Twitch, IMDb, інші сторонні сайти та навіть у додатки.

Більше того, нещодавно Амазон дозволив використовувати можливості Advertising тим, хто не є продавцем платформи. На момент написання статті ця функція все ще перебуває у стадії БЕТА, але вже доступна всім бажаючим: “від продавців автомобілів до піцерій”.

Отже, на Амазон існує 3 типи рекламних оголошень: Sponsored Display (про який ми вже згадували), Sponsored Products (для окремих товарів) та Brands (оголошення для підвищення впізнаваності бренду).

Приклад Display-реклами. Ці оголошення можуть з’являтися у вигляді динамічних блоків у результатах видачі або як промо на сторінках товарів.

Але більшою популярністю серед новачків та власників невеликого бізнесу користується формат Sponsored Display. Його ваші потенційні клієнти побачать у результатах пошуку за ключовими словами. Товари, що рекламуються, мають позначку, але вона настільки органічна і непомітна, що багато хто навіть не підозрює, що переходить по платному оголошенню.

Приклад видачі на запит “розумний годинник для чоловіків”. У маркетингу замість терміна “запит” використовують “ключове слово”.

Такий формат працює на основі ключових слів та ставок продавця. Тобто, оплата за РК встановлюється внаслідок конкурентних ставок.

Рекламодавці самі виставляють ціну за клік, а система віддає місце показу тому, хто зробив найвигіднішу пропозицію. Але переможець зрештою платить не по верхньому кордону, а за попередньою ставкою + 1 цент.

На прикладі:

Продавець 1 (П1) готовий платити $1

П2 готовий платити $2

П3 – $3.

Виграє П3 як той, хто запропонував найбільшу ціну, проте фактично він заплатить за ставкою найближчого конкурента П2: $2 + 1 цент.

Як працювати з ключовими словами

Насправді Amazon Advertising Service настільки сучасна і продумана платформа, що вже давно позбавила продавців від необхідності збирати ключові слова. Безумовно, можливість налаштувати РК вручну збереглася, але все більше рекламодавців вважають за краще довірити то автоматичному таргету — коли система самостійно збирає та аналізує слова, за якими ваша цільова аудиторія шукає товар.

При цьому, оголошення можуть показувати і на сторінках додаткових товарів, і за ключовими словами, що мають далекі збіги.

Наприклад: ваш товар – це худі з принтом.

Рівень співпадіння ключових слівХто може побачити товар
Близьке/прямеТі, хто шукає товар за прямим запитом “худі”, а також за словами “светр”,  “світшот” і т.д.
ВіддаленеТі, кого цікавить “оверсайз одяг” або “теплі речі з капюшоном”.
ЗамінникТі, хто шукає щось на кшталт “футболка з принтом”, тобто товар, що входить до ніші одяг, має спільну рису (принт), але не є аналогом. 
ДоповненняВаші худі з принтом можуть бути показані як крос-товар (додатковий). Скажімо, до шортів та джинсів.

Також у налаштуваннях можна знайти “негативну сегментацію” тобто, виключити ключі, бренди чи продукти, з якими ви не бажаєте асоціювати ваш товар. Однак, це вже тонкощі маркетингових кампаній, які часто не такі вже й важливі для новачків.

Створюємо свою першу РК

Ще одна перевага Amazon Ads у тому, що на платформі ви знайдете великий розділ з навчальною інформацією: гайди, майстер-класи та історії успіху. Але ми радимо одразу перейти до практики та випробувати свої сили на навчальній консолі.

Learning Console – це невеликий курс, який навчить вас роботі зі ставками, бюджетами, видами оголошень та й в цілому, дозволить розібратися з тонкощами налаштування РК та маркетинговими премудростями. Більше того, в результаті проходження навчання ви отримаєте сертифікат, що підтверджує знання.

Проте не завжди підприємці мають час, аби взяти на себе ще одне завдання. Та й будемо відвертими: не завжди РК будуть успішними і особливо в зоні ризику ті, хто робить це вперше, не маючи достатньо досвіду. Тому нагадуємо, що наш маркетинговий відділ готовий провести вашу РК в Amazon Ads (і не тільки) з гарантією результату.

Вам також може бути цікаво

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

コンサルテーション

私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

Персональна консультація:
“Як заробляти на Амазон від 3000$”

дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
отримаєте покроковий бізнес-план

Звичайна ціна консультації

150$

Для тих, хто побачив це повідомлення

Безкоштовно

Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

Консультацiя

Консультация