21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Супровід угод

Послуга “Супровід контрактів і угод” від Nexus

Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю або плануєте розширюватися на світовий ринок, пропонуємо вашій увазі одну з найбільш затребуваних послуг Nexus – “Супровід угод”.

Ми позбавимо вас необхідності розбиратися в нормах митного, валютного та податкового законодавства. Захистимо вас від фінансових втрат і правових колізій, підкажемо, як грамотно реалізувати угоду з іноземними контрагентами та будемо корисними в сотні інших аспектів.

Які послуги із супроводу угод ми надаємо

Ми не ставимо рамок як у реалізації консультації (письмово/очно/в телефонному або онлайн-режимах), так і в їхньому характері. Оскільки кожен випадок індивідуальний, ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти саме вам.

Працюємо на прикладі успішних кейсів і багаторічного досвіду в питаннях, як провести супровід угоди. Ціна формується виходячи зі складності вашого завдання і не може бути представлена на сайті.

Зокрема, до нас звертаються в різних ситуаціях, пов’язаних із банківською, податковою та митною системами країни, в якій проводяться зовнішньоекономічні операції. А також:

 • роз’ясненнями щодо нюансів міжнародного законодавства (під час купівлі активів, розрахунків із контрагентами, експортно-імпортних угод тощо);
 • складанням ЗЕД-контрактів типового або індивідуального плану (з нашою допомогою ви отримаєте грамотні типові контракти, які можна використовувати на регулярній основі для операцій, що повторюються: постачання сировини, перевезення, розрахунки з контрагентами тощо);
 • аналізом уже укладених контрактів на предмет правових ризиків;
 • супроводом процедури підписання/зміни/розірвання ЗЕД-угод;
 • досудовим врегулюванням.

Існують сотні ситуацій, коли вам може знадобитися юридичний супровід угод. “Ціна питання” в такі моменти часто виправдана, адже отримавши грамотну консультацію, ви можете заощадити тисячі доларів у майбутньому.

Зв’яжіться з нами просто зараз для обговорення, чим ми будемо корисні конкретно у вашому випадку.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Консультацiя

  Консультация