21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Патентний пошук

Послуга “Патентний пошук” від Nexus

Якщо ваша поточна або запланована діяльність пов’язана з інноваційними рішеннями, то ми раді запропонувати вам послугу “Патентний пошук” і супутню допомогу у сфері охорони інтелектуальної власності. Працюємо з будь-якими сферами:

 • фізичні продукти (корисні моделі, пристрої, зразки, речовини);
 • процеси (рецепти, технології, методики);
 • інтелектуальна власність (торгові марки, назви, дизайн тощо).

Навіщо необхідний інформаційно-патентний пошук?

Це попередній процес, який дасть змогу визначити рівень охороноздатності та уникнути проблем під час подальшої реєстрації патенту.
Як головний результат: ви будете обізнані про ступінь новизни рішення і його промислову придатність. Також дані подібного дослідження будуть корисні для того, щоб:

 • сформувати базу знань в обраній сфері діяльності;
 • знайти нові виробничі рішення, укласти ліцензійні договори з їхніми правовласниками;
 • використовувати результати для доповідей і наукових праць.

Широта охоплення і бази даних

Ще одне важливе питання, якщо вам необхідний патентний пошук – ціна. Насамперед вона залежить від широти охоплення, адже патентні відомства є як міжнародного рівня, так і регіонального.

Незважаючи на всю широту доступних баз, інформацію необхідно шукати і перевіряти в декількох джерелах. Зокрема ми використовуємо: Європейське відомство (EPO Espacenet), базу даних США (USPTO), Японії (J-PlatPat), міжнародну систему PATENTSCOPE та інші ресурси.

Будьте впевнені, ми здійснимо максимально глибокий і великий патентний пошук. Вартість послуги також включає створення звіту за результатами та консультацію щодо можливостей і перспектив аналізованого об’єкта.

Інші питання

Кожен випадок, пов’язаний з інтелектуальним правом, дуже особливий. У деяких з них помилки можуть коштувати винахіднику цілого статку, а в інших – дати шанс відстояти свої права й отримати значну компенсацію.

Дуже наочно значимість патентного пошуку демонструє історія книжкового супермаркету Barnes & Noble. У 1999 вони запустили на своєму сайті можливість купівлі “в один клік”, за що отримали претензію від гіганта Amazon з вимогою прибрати цю функцію. Barnes & Noble довелося підкоритися в судовому порядку, оскільки Amazon володів патентом на цю методику продажів. Але через деякий час фахівці з пошуку знайшли більш ранні відомості про методику, що належать Digicash. Ця гучна суперечка дала змогу зробити “покупку в один клік” загальнодоступною для всіх онлайн-підприємців.

Якщо у вас є більш детальні питання, пов’язані з послугою “Патентний пошук”: скільки коштує/як довго проводиться/які методики ми використовуємо, запрошуємо обговорити їх у телефонному режимі. Консультація безкоштовна і ні до чого не зобов’язує.
Також ви можете скористатися текстовою формою зв’язку, яка представлена нижче.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Консультацiя

  Консультация