21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Що потрібно для початку бізнесу на Amazon Private Label? Від ідеї до запуску

Здавалося б, схема продажів Private Label дуже проста: купив дешевше – наліпив логотип – продав на Amazon із націнкою у 2-3-5 разів. Але, на жаль, це так не працює. Бо кожен етап пов’язаний з безліччю труднощів.

Прочитайте цю статтю до кінця: вона вбереже вас від помилок і відповість на найпопулярніші питання, пов’язані зі стартом бізнесу.

Покроковий план виходу на Amazon Private Label

1. Пошук конкурентного та затребуваного товару. Детальніше про вибір ніші на Амазон ми вже писали у минулій публікації.

Якщо коротко: не обов’язково шукати унікальний продукт, зробіть акцент на якість та низьку собівартість. Обирайте ті категорії, в яких знаєтеся, бо ніша повинна вам бути близька і цікава. Обов’язково аналізуйте попит та конкурентів, читайте відгуки на ТОП товари, аби уникнути чужих помилок.

2. Замовлення зразків та їх тестування. Не варто одразу ж закуповувати великі партії, не ігноруйте важливість перевірки якості – це один із вирішальних факторів вашого майбутнього успіху. Тільки після того, як ви перевірили зразки та склали список покращень, можна укладати контракт із постачальником.

3. Реєстрація на Amazon та виробництво перших товарних партій. Вирішальні етапи, які можна організувати паралельно. Саме в цей момент новачки припускаються глобальних помилок, про які розповімо нижче.

4. Отримання товару від постачальника та його брендування. Модель Private Label передбачає, що ваш товар буде впізнаваним, тому на цьому етапі попрацюйте над візуальною складовою:

 • логотип;
 • фірмові кольори та шрифти;
 • дизайн пакування;
 • оформлення подарунків до замовлення (якщо ваша концепція передбачає) і т.д.

5. Доставка товару на склади Amazon, якщо ви працюєте за схемою FBA або на власний чи орендований склад (модель FBM).

6. Запуск продажів: заповнення товарних карток, налаштування інструментів, маркетинг.

7. Масштабування та розвиток: поповнення асортименту, пошук нових постачальників, аналіз торгових та фінансових показників. Якщо ви не готові  постійно занурюватись до процесів, за краще буде віддавати таке операційне управління на аутсорс.

Які проблеми можуть виникнути при реєстрації Private Label?

Amazon має досить прозору політику (Selling Policies). Однак правила постійно змінюються і доповнюються, тому вкрай важливо «тримати руку на пульсі» та звертати увагу на нюанси. За порушення навіть незначного, на вашу думку, пункту, легко потрапити під автоматичне блокування.

Після автоматичного блокування дуже складно відновити довіру адміністрації та покупців. І в 99% випадків це обходиться дорожче, ніж послуги спеціалізованих компаній з правильної первинної реєстрації та верифікації облікового запису.

Сама реєстрація відбувається у 3 етапи:

1. Підготовка пакету документів (банківська картка, документи, що посвідчують власника, податкова інформація, тощо)

2. Реєстрація облікового запису.

3. Верифікація даних.

Переважна більшість проблем виникає через особливі вимоги до подачі документів. І найчастіше у новачків йде дуже багато часу, щоб розібратися, куди, кому і в якому вигляді надсилати дані.

Найпоширеніші запитання щодо початку бізнесу на Amazon Private Label

Скільки часу мине від старту до першого прибутку?

У середньому, на реалізацію всіх етапів потрібно 3-4 місяці, але ми можемо допомогти вам стартувати набагато швидше, взявши частину організаційних питань під свій контроль.

Чи потрібно реєструвати юр.особу у США, якщо я працюю за моделлю Private Label?

Ні. Однак реєстрація може знадобитися, якщо ви хочете продавати товар із закритих категорій або вийти на інші американські маркетплейси: eBay, Etsy і т.д.

Скільки одиниць товару потрібно закупити для старту?

Перша партія має бути невеликою, радимо від 300 до 1000 позицій. Це дозволить глибше протестувати попит та виправити можливі недоліки товару для майбутніх об’ємних закупівель.

Яка сума інвестицій потрібна, щоб почати торгувати як Private Label на Amazon?

Немає чіткої відповіді. Це залежить від ваших можливостей та амбіцій. Звичайно, чим більше ви готові вкласти — тим відчутніше і швидше отримаєте результат. Також важливо розуміти, хочете ви стартувати самостійно, або все ж таки вирішите довіритися фахівцям, які допоможуть з фінансовими, бухгалтерськими, аналітичними завданнями та мінімізують ваші ризики.

Ми можемо допомогти вам на кожному етапі запуску бізнесу. З гарантією успішної верифікації облікового запису та виходу на платформу. Забезпечимо необхідну допомогу з конкретного питання або візьмемо ведення вашого бізнесу «під ключ».

Будь ласка, зв’яжіться з нами через форму, аби обговорити умови співпраці.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация