28/07/2023
Стефаній Мартиненко

Аналіз ніші: постільна білизна на Amazon

Аналізуємо одну із затребуваних та прибуткових ніш на Амазон — постільна білизна. Наскільки це комерційно вигідно? Чи не задавлять вас конкуренти? Які товари з цього сегменту можуть принести десятки тисяч доларів?
Почнемо із бази.

Чи вигідно продавати постільну білизну на Амазон

Постільні комплекти, як і будь-які інші товари повсякденного використання, мають великий попит. Для аргументації цього твердження нам навіть не потрібно вивчати пошукові запити Google. Буде достатньо зверхнього аналізу в рамках самого маркетплейсу. Для цього заходимо на Amazon і шукаємо потрібні товари за запитом «bed sheets» або «bed linen».

Результати шокують із перших секунд.

Зверніть увагу на кількість продажів, вказану за останній місяць: 10-30 тисяч. З ціною $30, це $900 000 (!) валового прибутку.

Хтось може сказати, що для первинного аналізу не вірно використовувати оплачені публікації (про які сигналить позначка «Sponsored» над оголошенням). Та ще й з першої сторінки, та ще й у категорії Best seller. Оскільки такі продавці можуть собі дозволити гігантські бюджети на рекламу та маркетинг, що недоступно новачкам, які тільки виходять на ринок.

Що ж, подивимося щось більш «приземлене» оголошення для об’єктивності картини.

Цей лістинг ми знайшли на 7-й сторінці результатів. Минулого місяця продавець реалізував понад 100 комплектів за ціною $24,49, що дає $2449 валового прибутку. При цьому він має позначку Small business, отримавши яку кожен може заручитися підтримкою від торгового майданчика. Докладніше про умови цієї програми можна прочитати в офіційному посібнику.

Зверніть увагу на якість фото у лістингу. Воно виглядає як посередня робота з коригуванням кольору в графічному редакторі. Впевнені, продавець міг би досягти набагато більших результатів, надавши покупцеві «живе» зображення товару.

Висновок: Продавати постільні комплекти на Amazon – це вигідно. ТОП-бізнеси заробляють на цьому сотні тисяч доларів, а підприємці-початківці можуть досить швидко вийти на 100-1000 одиниць продажів на місяць.

Середня ціна постільної білизни на Amazon стартує від $25 (за комплекти з фланелі, сатину, бязі) і сягає $200 (за преміальні моделі з натурального льону або шовку).

Всі комплекти, що отримали нагороду Best seller, – це прості за кольором, формою та фактурою вироби. Навіть якщо пошукати моделі «with a picture» (з малюнком), ви навряд чи знайдете розмаїття фарб і принти з левами, містами або тропічними островами, що заполонили наш рідний ринок постільної білизни. Максимум – це акуратні патерни (візерунки, що повторюються) з рослинами і квітами, які впишуться в мінімалістичний інтер’єр.

Попит на постільну білизну на Amazon практично не схильний до сезонності, хіба що трохи підвищується в листопаді-грудні напередодні Різдва та Нового Року. Так що заздалегідь подбайте про подарункове пакування, якщо все ж таки вирішите увійти в цю нішу.

Продаж дитячої постільної білизни на Амазон.

У статті про Амазон-товари для дітей ми вже писали, що дитяча ніша — одна з найприбутковіших, оскільки батьки завжди витрачатимуть гроші на улюблене чадо, незалежно від доходу сім’ї. Постільні комплекти в цьому випадку не є винятком.

Хіба що, входячи до цієї категорії, вам потрібно буде трохи більше стежити за трендами та пропонувати комплекти з персонажами з нових фільмів, ігор та мультиків. Також до дитячої постілі вищі вимоги: батьки хочуть забезпечити дитину найкращім, тож будуть більш прискіпливі як до технології пошиття, так і до складу тканини. Тому конкурувати тут можна лише з натуральними матеріалами у складі та ідеальною якістю запропонованого продукту.

Чи справді конкуренція в цій ніші така безжальна?

Не будемо заперечувати, що конкуренція в категорії повсякденних товарів дуже висока. Однак, правильний підхід до маркетингу та вдалий вибір стратегії дозволять вам побудувати прибутковий бізнес у довгострокову перспективу. І команда Nexus з радістю готова допомогти вам у цьому питанні.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация