21/12/2022
Стефаній Мартиненко

Як обрати товар для продажу на Amazon Private Label і не витратити всі гроші на першому ж тесті

Білл Гейтс якось сказав: «Якщо вашого бізнесу нема в інтернеті, значить, у вас нема бізнесу». Американці ж жартують: «Якщо цього товару немає на Amazon, значить, його не існує в природі».

За різними даними, на майданчику працює понад 2000000 (активних!) продавців. А це означає не лише високий рівень конкуренції, а й складнощі з пошуком унікальної пропозиції. Але ось питання: «А чи справді варто шукати щось унікальне?».

Які товари найкраще продаються на Amazon?

Будь-який підприємець, віддав би мільярди доларів за інсайдерську інформацію, який же продукт буде #1 хоча б найближчого місяця.

Але реальність показує, що попит формують десятки мікрофакторів:

 • тренди;
 • сезонність;
 • технології;
 • купівельна спроможність;
 • громадські резонанси, тощо.

Наприклад, під час карантинних обмежень суттєво зріс попит на доглядову косметику (на 8%). Також у ТОПі опинилися товари, пов’язані з комфортним проведенням часу вдома: ігри, гаджети та кухонне приладдя.

Тому дуже важливо бути гнучким. І саме завдяки стратегії Private Label ви не прив’язуєте себе ні до цінової категорії (цілком можна поєднувати бюджетні та люксові товари в єдиному каталозі), ні до сезонності. Можете легко підхоплювати трендові новинки. Детальніше про Private Label ми розповіли у цій статті.

Три вирішальних фактори при виборі товару для продажу на Amazon

Як не банально, але перший фактор при виборі, звичайно ж, собівартість та роздрібна ціна, що з неї випливає.

За даними Statista, 49,2% користувачів вибирають товар на Amazon саме за критеріями низької ціни.

1. Ціна. Якщо ви хочете орієнтуватися на обороти, то найкращим буде діапазон цін в 15-30$, що дозволяє користувачеві зробити імпульсивну покупку.

2. Простота транспортування. Важливо враховувати габарити, крихкість і ламкість товару, особливо якщо ви плануєте працювати за сервісом FBA. Погодьтеся, досить проблематично доставлятиме скляні ялинкові прикраси через тисячі морських миль на склад США.

3. Особисте ставлення до товару. Як мінімум, ви повинні бути цільовою аудиторією свого продукту або мати бажання поринути «до теми» ​​— тільки в такому випадку можна зробити товар справді цікавим для покупця. Як максимум, ви повинні бути просунутим користувачем продукту або навіть експертом в обраній ніші.

Такий підхід дозволяє не тільки звузити коло пошуку ТОП-продукту, але й не боятися конкуренції: адже при правильному позиціонуванні, найкращій якості, обґрунтованій ціні, ви гарантовано отримаєте свій прибуток.

Американське прислів’я, що можна трактувати як: «На кожен товар є свій купець»

Загалом, будь-який, навіть висококонкурентний товар, може «вистрілити». Тому орієнтир на особисті переваги – не найгірший варіант для старту. Також правильно буде обрати відразу кілька суміжних або схожих позицій для первинного тесту. Тому насамперед, складіть список з 10-20 товарів, з якими хотіли б вийти на майданчик Amazon.

Другий крок – оцінка перспективності товару на основі метрик спеціальних програм, які аналізують попит. Докладніше про це читайте у цій статті.

Оцінити показники можна самостійно, але ми наполегливо радимо довіритися спеціалісту, досвідченому Amazon-менеджеру. Так ви гарантовано не втратите все на першому ж запуску, оберете дійсно рентабельний, маржинальний товар і уникнете безлічі помилок новачків.

Якщо вам цікаво, як розпочати Private Label на Amazon, зв’яжіться з нами через форму нижче.

Залишились запитання?

Заповніть форму для безкоштовної консультації


  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовну інструкцію

  コンサルテーション

  私は以下の事項に同意する。 「プライバシーポリシーと個人情報の保護

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

  Кількість місць обмежена. Будь ласка, не відкладайте подання заявки на останній момент.

  Стривайте! Ви забули забрати цінний бонус

  Персональна консультація:
  “Як заробляти на Амазон від 3000$”

  дізнайтеся, як стартувати з МЕНШИМ бюджетом
  отримаєте покроковий бізнес-план

  Звичайна ціна консультації

  150$

  Для тих, хто побачив це повідомлення

  Безкоштовно

  Ми справді хочемо допомогти. Консультація ні до чого вас не зобов'язує!

  Консультацiя

  Консультация